TVOJA VSTUPNÁ BRÁNA K MILIÓNOM APLIKÁCIÍ

Hľadaj iné aplikácie pomocou novej Vyhľadávanie Petal.

Vyhľadávanie Petal

V Huawei sa vždy snažíme ponúkať našim zákazníkom to najlepšie a veríme, že otvorené ekosystémy sú najlepší spôsob ako to dosiahnuť. Urobili sme veľký pokrok vo vývoji aplikácie Huawei AppGallery s viac ako 1.5M vývojármi a poskytovateľmi obsahu pracujúcimi na tejto platforme. Teraz chceme predstaviť ďalší spôsob pre používateľov Huawei ako získať to, čo majú radi.

Tento nový nástroj poskytne Huawei používateľom väčšiu kontrolu nad tým čo a ako si sťahujú do svojich zariadení a sme radi, že môžeme priniesť tento otvorený prístup našim používateľom.

Petal Search - Apps & More

Ako spusiť Petal Search - Apps & More

Existuje viac spôsobov ako nájsť svoje aplikácie cez Vyhľadávanie Petal.

1. Stiahni si aplikáciu 'Petal Search - Apps & More' cez AppGallery obchod. Jednoducho tam napíš "Petal Search" potom vyhľadaj a nainštaluj.

2. Používateľ telefónu zo série P40 obdrží aktualizáciu, ktorá umožní, že miniaplikácia Vyhľadávanie Petal bude pridaná do zariadenia automaticky.

Ako to nastaviť aby miniaplikácia bola na domovskej obrazovke?

Postupuj podľa krokov dolu aby si pridal lištu Vyhľadávanie na domovskej obrazovke.

Krok 1

Na domovskej obrazovke potiahnutím prstov k sebe získaš prístup k nastaveniam domovskej obrazovky.

Krok 2

Klikni na ikonu Miniaplikácie v spodnej časti obrazovky. Potom posunutím prsta prejdi zoznamom miniaplikácií kým nenájdeš Vyhľadávanie Petal.

Krok 3

Keď nájdeš Vyhľadávanie Petal ikonu tak polož na ňu prst a potiahni ju na domovskú obrazovku.

Klikni na ikonu šípy a pokračuj v ďalších krokoch.

Všetko je hotové. Teraz je Vyhľadávanie Petal na tvojej domovskej obrazovke.

Ako nájsť tvoje obľúbené aplikácie cez Vyhľadávanie Petal.

Existujú tri jednoduché kroky ako získať čo najviac pomocou tohto nástroja.

Krok 1

Jednoducho klikni na vyhľadávaciu lištu "Nájsť aplikácie a iné" na tvojej domovskej obrazovke alebo stiahni a otvor aplikáciu Vyhľadávanie Petal.

Krok 2

Ukážu sa ti najpopulárnejšie aplikácie, ktoré si môžeš stiahnuť. Jednoducho napíš meno aplikácie, ktorú hľadáš do vyhľadávacej lišty.

Krok 3

Cez vyhľadávaciu lištu "Nájsť aplikácie a iné" sa zobrazia najpodstatnejšie výsledky tvojho vyhľadávania. Zobrazí sa, čo môžeš stiahnuť z Huawei AppGallery, nainštalovať cez oficiálny odkaz, využiť webovú verziu alebo nainštalovať z iného obchodu tretej strany.