Jak szybko sprawdzić swój telefon?

Męczą Cię problemy z telefonem?
Przestań się martwić.
Aplikacja Wsparcie posiada funkcję Diagnostyka inteligentna, która umożliwia samodzielne rozwiązanie najczęstszych problemów.

Jak używać funkcji Diagnostyka inteligentna?

Uruchom Aplikację Wsparcie > Usługi > Diagnostyka inteligentna i dotknij opcji SPRAWDŹ TERAZ. Narzędzie automatycznie przeprowadzi diagnostykę Twojego telefonu, znajdzie problemy i zaproponuje rozwiązania.

Zobaczmy, jak to działa na kilku praktycznych przykładach.

Przykład 1: Spowolnienie działania telefonu

Telefon podczas wideokonferencji nagle się zawiesza.

Funkcja Diagnostyka inteligentna informuje, że zbyt duża liczba powiadomień na pasku stanu spowodowała wyczerpanie pamięci. Czas uporządkować powiadomienia oraz usunąć niepotrzebne aplikacje i pliki z telefonu.

Przykład 2: Połączenie WLAN

Nie możesz połączyć telefonu z internetem i nie wiesz dlaczego?

Funkcja diagnostyki informuje, że wyłączono samoczynne łączenie z siecią, co możesz naprawić automatycznie za pomocą funkcji Diagnostyka inteligentna.

Przykład 3: Zużycie energii

Bateria szybko się wyczerpuje?

Funkcja Diagnostyka inteligentna podpowiada, że przyczyną może być zwiększone zużycie energii spowodowane przez moduł Bluetooth. Wyłącz go, aby wydłużyć czas działania akumulatora.

……

Bez względu na rodzaj problemu z telefonem, zawsze warto najpierw spróbować go rozwiązać za pomocą funkcji Diagnostyka inteligentna w aplikacji Wsparcie.

Funkcja ta pomaga w szybkim i dokładnym rozwiązywaniu typowych problemów ze sprzętem, oprogramowaniem, wydajnością systemu itd.

Kiedy wykryje przyczynę, podpowiada, jak się jej pozbyć. Jeśli użytkownik nie jest w stanie samodzielnie naprawić wykrytej usterki, funkcja przedstawia dodatkowe możliwości. 

Wypróbuj funkcję Diagnostyka inteligentna w aplikacji Wsparcie, kiedy tego potrzebujesz.
Wystarczy kilka ruchów palcem, aby dzięki niej poznać stan telefonu i rozwiązać wiele problemów.