HUAWEI Petal Search – Twoja brama do milionów aplikacji

Znajdź potrzebne aplikacje dzięki nowej wyszukiwarce Huawei Petal Search

Znajdź potrzebne

W Huawei zawsze byliśmy zaangażowani w zapewnianie naszym klientom najlepszych wrażeń. Wierzymy, że otwarte ekosystemy są na to najlepszym sposobem. Poczyniliśmy ostatnio ogromny postęp w rozwoju Huawei AppGallery, dzięki czemu obecnie na platformie pracuje ponad 1,5 miliona deweloperów i dostawców treści. Teraz chcemy wprowadzić inny sposób, w jaki użytkownicy Huawei mogą znaleźć to, co kochają najbardziej.

Nowe narzędzie da użytkownikom Huawei większą kontrolę nad tym, co i w jaki sposób pobierają na swoje urządzenia. To dla nas niezwykle satysfakcjonujące, że możemy zapewnić otwarty dostęp naszym klientom.

Huawei Petal Search?

W jaki sposób uzyskać dostęp do aplikacji Huawei Petal Search?

Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać dostęp do wyszukiwarki aplikacji Petal Search

1. Pobierz aplikację „Petal Search – wyszukaj aplikacje” z AppGallery. Po prostu wpisz w wyszukiwarkę „Petal Search” a następnie zainstaluj aplikację.

2. Użytkownicy urządzeń z serii P40 otrzymają aktualizację, dzięki której Petal Search zostanie automatycznie dodany jako widżet.

W jaki sposób umieścić aplikację jako widżet na ekranie głównym?

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby dodać pasek wyszukiwania Petal Search do swojego ekranu głównego.

Krok 1

„Uszczypnij” ekran główny, aby uzyskać dostęp do jego ustawień.

Krok 2

Wybierz ikonę „Widżety” dostępną w dolnej części ekranu. Przewijaj widżety, aż znajdziesz „Wyszukiwarka Petal”.

Krok 3

Po znalezieniu, naciśnij oraz przytrzymaj widżet, a następnie przeciągnij go i upuść na ekranie głównym.

Kliknij strzałkę, aby przejść do następnego kroku

Wszystko gotowe. Po wykonaniu powyższych czynności, na ekranie głównym pojawi się pasek wyszukiwania aplikacji Huawei Petal Search.

W jaki sposób znaleźć swoje ulubione aplikacje za pośrednictwem Petal Search.

Należy wykonać trzy proste kroki, aby móc w pełni wykorzystać to narzędzie.

Krok 1

Po prostu kliknij na pasek wyszukiwania "Znajdź aplikacje" dostępny na ekranie głównym lub pobierz i otwórz aplikację „Petal Search – wyszukuj aplikacje”.

Krok 2

Wyświetlone zostaną najlepsze aplikacje, które możesz chcieć pobrać. Po prostu wpisz nazwę szukanej aplikacji na pasku wyszukiwania.

Krok 3

Aplikacja Petal Search wyświetli najtrafniejsze wyniki zgodne z Twoim wyszukiwaniem. Podkreśli to, co możesz pobrać z Huawei AppGallery, zainstalować poprzez oficjalne linki, skorzystać z wersji przeglądarkowej lub zainstalować za pośrednictwem innego sklepu z aplikacjami.